چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان منصوب شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٥٧

تاریخ:1397/11/17


با حکم استاندار هرمزگان؛
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی نازنین شیبانی تذرجی را با حفظ سمت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان منصوب کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن حکم دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان خطاب به نازنین شیبانی تذرجی آمده است:

با توجه به تفکیک معاونت توسعه منابع از معاونت هماهنگي امور اقتصادی و با استعانت از درگاه خداوند، نظر به مراتب تعهد، تجارب ارزنده و شايستگي‌ هاي جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان منصوب می شوید.

انتظار مي رود بنا بر شرح وظايف ابلاغی از سوی وزارت كشور در زمينه هاي مديريت و منابع، نسبت به تعامل سازنده با مراجع و مبادي ذيربط در سطح استاني و ملي، برنامه ريزي مطلوب و بهره گيري از امكانات، استعدادها و ظرفيت هاي موجود به ويژه در حوزه منابع انساني، ارتقاء كيفي، كارآيي و به كارگيري نيروهاي متعهد و موثر در پست هاي اداري و اجرايي، نظارت مستمر بر نظم و انضباط كاركنان، ساماندهي و ارتقاي فناوري اطلاعات و ارتباطات استان براي تحقق كامل دولت الكترونيك، توانمندسازي و ساماندهي منابع انساني و نظارت بر حسن اجراي قوانين و مقررات، اجراي طرح ها و برنامه هاي مصوب ابلاغي، برنامه ريزي، پيگيري و اقدام نماييد.

امید است در پرتو عنايات الهي و با جديت و پشتكار، در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آيت الله خامنه ‌ای (مدظله العالی) در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و سیاست های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم، موفق و موید باشید.

شماره خبر : ١٤٨٥٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.