چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد در استان هرمزگان افتتاح شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٤٣

تاریخ:1397/11/16


با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان؛
فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد در استان هرمزگان افتتاح شد

طی مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد در استان هرمزگان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری با حضور در منطقه ایسین بندرعباس فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد که با مشارکت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و بهزیستی استان با ظرفیت پذیرش برای ۳۰ نفر معتاد بهبود یافته احداث شده است را با همراهی مدیران حوزه معاونت اجتماعی قوه قضائیه ، سازمان بهزیستی کشور و مدیران استانی مورد بهره برداری قرار داد.

در مرکز صیانت و حمایت از بهبود یافتگان استان به بهبود یافتگان استان پس از ترک اعتیاد خدماتی همچون ادامه روند تکمیل سیر درمان، اشتغالزایی و خدمات مدد کاری ارائه می گردد.

معاون استاندار هرمزگان پس از آئین بهره برداری از مرکز حمایت از بهبود یافتگان از بخش های مختلف این مرکز شامل بخش های توانمند سازی و اشتغالزایی بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات صورت پذیرفته برای حمایت و توانمند سازی معتادان بهبود یافته استان پس از ترک اعتیاد قرار گرفت.

دکتر ایرج حیدری در جریان این بازدید بیان داشت: حمایت ها برای افزایش روند خدمات در مرکز حمایت از متعادان بهبود یافته پس از سیر مراحل اعتیاد با قوت تداوم پیدا خواهد کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان همچنین از اقدامات و برنامه ریزی های صورت پذیرفته شده در مرکز حمایت از بهبود یافتگان استان پس از ترک اعتیاد برای بازگرداندن دوباره معتادان به جامعه با ترک آسیب جدی اعتیاد قدردانی نمود.

شماره خبر : ١٤٨٤٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.