چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ديدار استاندار هرمزگان با معاون وزير جهاد کشاورزی و مديرعامل شركت بازرگانی دولتی ايران


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٤٦٤

تاریخ:1397/10/25ديدار استاندار هرمزگان با معاون وزير جهاد کشاورزی و مديرعامل شركت بازرگانی دولتی ايران

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با مهندس یزدان سيف معاون وزير جهاد کشاورزی و مديرعامل شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، تسريع در ترخيص، تخليه و بارگيري كالاهاي اساسي وارداتي از طريق بنادر استان و انتقال و ارسال به موقع به ديگر استان ها با همكاري كليه دستگاه هاي مرتبط، اختصاص گندم جهت ذخيره سازي مناسب با توجه لزوم به ذخيره استراتژيک و اختصاص گندم مرغوب به استان و احداث مركز مكانيزه ذخيره سازي كالاهاي اساسي در استان از محورهای مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

در این دیدار عضو هيات مديره و معاون بازرگاني خارجي، قائم مقام و معاون بازرگاني داخلي و مديركل خدمات بازگاني شركت مادر تحصصي بازرگاني دولتي ايران، رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان هرمزگان و مديرعامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه شش نیز حضور داشتند.

شماره خبر : ١٢٤٦٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.