چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیشرفت موثر و پایدار جامعه در گرو توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٤٦٢

تاریخ:1397/10/25


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
پیشرفت موثر و پایدار جامعه در گرو توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: پیشرفت موثر و پایدار هر جامعه در گرو توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در این مراسم گفت: پیشرفت موثر و پایدار هر جامعه در گرو توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی است.

بهروز اکرمی افزود: بدون ایجاد ساز و کار مطلوب در  شناسایی و برخورد با معضلات اجتماعی نمی توان به امنیت همه جانبه دست یافت.

وی با اشاره به موقعیت استان هرمزگان در بین سایر استان ها، افزود: وجود بازار کار در استان بواسطه صنایع عظیم حوزه نفت و گاز، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی سبب شده هرمزگان مملو از خرده فرهنگ هایی شود که حفظ و حراست از آن نیاز به مدیریت مطلوب علمی دارد.

اکرمی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیاست گذاری و هماهنگی بین دستگاه های متولی در حوزه های اجتماعی است و با توجه به شرایط خاص استان مدیریت و راهبری وظایف تعیین شده را بسیار حساس می کند.

در پایان این مراسم از زحمات منصور اخلاقی پور تقدیر و  احمد پویافر به عنوان سرپرست جدید دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان معرفی شد.

شماره خبر : ١٢٤٦٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.