چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پرستاران زحمت کشان خاکریز درمان هستند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٤٥١

تاریخ:1397/10/24


اکرمی:
پرستاران زحمت کشان خاکریز درمان هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: پرستاران خط مقدم و زحمت کشان خاکریز درمان هستند که باید زحمات آنها همواره مورد تقدیر قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در مراسم بزرگداشت روز پرستار، عنوان کرد: باید نقش پرستاران در عرصه بهداشت و درمان به دستی برای جامعه معرفی شود تا همگان از سختی کار آنها مطلع گردند.

اکرمی اضافه کرد: کار پرستاری کار سختی است و در کنار بیماری که همیشه در درد و رنج است، پرستاران با صبر و حوصله، تلاش می کنند و با مهربانی در راستای خدمت رسانی به مردم گام برمی دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: متاسفانه گاهی جایگاه پرستاران و همچنین حق و حقوق آنها متزلزل می شود که باید در این راستا تلاش کرده و اجازه نداد تا مشکلاتی برای آنها به وجود آید.

وی گفت: پرستاران مشکلات فراوانی دارند که تنها با وجدان کاری، عشق و علاقه و روحیه انسانیت می توانند آنها را تحمل کنند و قدردانی از پرستاران سخت کوش و کم کردن فشار کاری تا حدودی می توان زحمات این قشر را جبران کند.

شماره خبر : ١٢٤٥١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.