دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > نقش نخبگان و صاحبان اندیشه باید در سیستم اجرایی استان مشهود باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٤٠٣

تاریخ:1397/10/22


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
نقش نخبگان و صاحبان اندیشه باید در سیستم اجرایی استان مشهود باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه نقش نخبگان و صاحبان اندیشه در سیستم اجرایی استان باید مشهود باشد، گفت: نخبگان استان باید نقش موثری در عملکرد اجرایی استان داشته باشند و برای تحقق این مهم، ارایه بانک اطلاعات نخبگان به مدیران یک ضرورت است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در مراسم تودیع ومعارفه رییس بنیاد نخبگان استان هرمزگان، عنوان کرد: توان اندیشه و دانش نخبگان باید برای حل مسایل جامعه بکار گرفته شود و مدیران متناسب با حوزه کاری خود به آنان دسترسی داشته باشند.

اکرمی اضافه کرد: تا زمانی که رویکرد اجرایی، غیر علمی باشد ره به جایی نخواهیم برد و رویکرد علمی است که می تواند نتیجه بخش باشد.

وی ادامه داد: شرایط هرمزگان در سال جاری و سال آینده ویژه و متفاوت است، که این امر نیاز استفاده از افراد دارای قدرت اندیشه در استان را به مراتب آشکار می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: همچنین انتظار می رود نخبگان، متناسب با حوزه های تخصصی خود به مسایل جامعه پرداخته و مسایل را رصد و راهکار علمی برای حل مشکل های موجود ارایه کنند.

اکرمی گفت: اگر افراد صاحب صلاحیت به مباحث قابل بحث ‌در جامعه بپردازند دیگر افرادی که دانش آن حوزه را ندارند به هر بحثی ورود نخواهند کرد.

وی با اشاره به موضوع برگزاری مراسم های تودیع و معارفه در کشور، گفت: با اجتناب از برگزاری آیین های تودیع و معارفه، همایش ها و کنفرانس های متعدد می توان صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه ها انجام داد و منابع حاصله را برای کارهای مهم تر استفاده کرد و این هیچ مشکل اجرایی ایجاد نمی کند.

شماره خبر : ١٢٤٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.