دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > هدف گذاری برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان/اقدامات مهمی در راستای نوسازی بافت فرسوده محله چاهستانی های بندرعباس صورت گرفته است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٣٥١

تاریخ:1397/10/19


دکتر همتی در ستاد بازآفرینی شهری استان:
هدف گذاری برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان/اقدامات مهمی در راستای نوسازی بافت فرسوده محله چاهستانی های بندرعباس صورت گرفته است

استاندار هرمزگان گفت: براساس هدف گذاری انجام شده برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان برنامه ریزی شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات بزرگ و مهمی در راستای نوسازی بافت فرسوده محله چاهستانی های بندرعباس صورت گرفته است، عنوان کرد: خوشبختانه سه خیابان اصلی در این محله بازگشایی شده و ساخت خانه های جدید نیز به زودی آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس هدف گذاری انجام شده برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان برنامه ریزی شده است و هرمزگان در این زمینه نسبت به دیگر استان ها پیشتاز است.

استاندار هرمزگان افزود: رمز موفقیت این کار ایجاد هماهنگی و همدلی مناسب میان دستگاه های مرتبط به ویژه اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری بندرعباس بوده است.

همتی تصریح کرد: باید تلاش کنیم که محله چاهستانی های بندرعباس الگویی برای نوسازی بافت های فرسوده باشد تا در دیگر محلات دارای بافت فرسوده نیز با بهره گیری از این الگو اقدام شود.

وی گفت: خیابان 24 متری محله چاهستانی های بندرعباس باید تا دهه فجر سال جاری تکمیل و افتتاح شود و عملیات ساخت دو خیابان دیگر و همچنین ساخت خانه های جدید تا دهه فجر آغاز شود.

شماره خبر : ١٢٣٥١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.