دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مسابقات فوتبال دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی هرمزگان برگزار می شود/لزوم معرفی ظرفیت های هرمزگان همزمان با برگزاری مسابقات سراسری فوتبال دانش آموزان/دستگاه ها امکانات خود را جهت برگزاری باشکوه مسابقات بسیج کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٣٤١

تاریخ:1397/10/19


معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
مسابقات فوتبال دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی هرمزگان برگزار می شود/لزوم معرفی ظرفیت های هرمزگان همزمان با برگزاری مسابقات سراسری فوتبال دانش آموزان/دستگاه ها امکانات خود را جهت برگزاری باشکوه مسابقات بسیج کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: مسابقات فوتبال دانش آموزان پسر سراسر کشور بهمن ماه به میزبانی استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات فوتبال دانش آموزان سراسر کشور به میزیانی  استان هرمزگان در بندرعباس، عنوان  کرد: برگزاری مسابقات فوتبال دانش آموزان سراسر کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی با عنوان یادواره شهدای مدافع حرم، رویدادی بزرگ و مهم برای استان است.

وی افزود: این رویداد مهم ورزشی ، ظرفیتی بسیار مهم برای معرفی پتانسیل های استان  هرمزگان در سطح کشور است و باید با برنامه ریزی مناسب به بهترین نحو ممکن از این رویداد ورزشی برای معرفی استان بهره برد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس به همراه اداره کل گردشگری استان از این رویداد مهم ورزشی به میزبانی استان به بهترین نحو ممکن در معرفی ظرفیت های شهر بندرعباس و استان به ویژه ظرفیت های گردشگری بهره ببرد.

حیدری اظهار داشت: از همه ظرفیت های رسانه ای استان ائم از صدا وسیما، روزنامه ها و خبرگزاری ها جهت پوشش و اطلاع رسانی این رویداد بزرگ ورزشی در سطح ملی و استانی بهره گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این رویداد مهم ورزشی و حضور گسترده نزدیک به 600 نفر از دانش آموزان فوتبالیست پسر سراسرکشور در این دوره از مسابقات تمامی دستگاه های اجرایی استان با اداره کل آموزش و پرورش استان جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این  این رویداد همکاری کنند و همه ظرفیت ها در این زمینه بسیج شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان در زمینه برگزاری این رویداد مهم ورزشی وظیفه خطیری دارد و باید همه امکانات و ظرفیت های ورزشی مرکز استان جهت برگزاری این رویداد مهم ورزشی بسیج شود.

حیدری تصریح کرد: استانداری، اداره کل آموزش و پرورش استان را در پی تاکیدات استاندار محترم استان در برگزاری هر چه باشکوتر این رویداد مهم ورزشی پشتیبانی و حمایت خواهد کرد.

وی گفت: مسابقات  سراسری فوتبال دانش آموزان پسر کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بهمن ماه همزمان  با برگزاری جشن های پیروزی انقلاب  با حضور 600 نفر از دانش آموزان فوتبالیست  بیست و شش استان کشور در بندرعباس برگزار می شود.

شماره خبر : ١٢٣٤١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.