دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دسترسی مردم هرمزگان به فرآورده های نفتی باید آسان و سريع باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٣٣٨

تاریخ:1397/10/19


دکتر همتی در دیدار با مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي كشور:
دسترسی مردم هرمزگان به فرآورده های نفتی باید آسان و سريع باشد

استاندار هرمزگان گفت: براي ما مهم است كه دسترسی مردم هرمزگان به سوخت و فرآورده های نفتی آسان و سريع باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در دیدار با مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي كشور با اشاره به انتظاراتی که از مجموعه پخش فرآورده نفتي وجود دارد، عنوان کرد: دغدغه همه ما خدمت به مردم است.

وی ادامه داد: در این فصل در بخش هايي از شمال و غرب استان هرمزگان برودت هوا موجب شده مردم  به نفت سفيد براي وسايل گرمايشي خود نياز پيدا كنند و براي ما مهم است كه دسترسي آنان به سوخت آسان و سريع باشد.

استاندار هرمزگان افزود: از شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي كشور انتظار داریم تا در این راستا اقدامات لازم و موثر را انجام دهد.

سيد محمدرضا موسوي خواه مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي كشور نیز در این دیدار در اين ديدار، بیان داشت: استان هرمزگان در مجموعه پخش فرآورده هاي نفتي كشور استاني مهم و كليدي است و ما براي تعامل با همه دستگاه ها در خدمت رساني به مردم هرمزگان كاملا آماده ايم.

وي افزود: همه نقاط كشور ويژگي هاي مخصوص به خود و اهميت خدمت رساني بالايي دارند مثلا اكنون و در فصل سرد سال در نقاط كوهستاني و صعب العبور، در مناطق زلزله زده شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي هيچ دغدغه اي را براي مردم باقي نگذاشته و همكاران ما بي وقفه در حال خدمتند.

مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي كشور افزود: اما هرمزگان بدليل موقعيت خاص جغرافيايي و گستردگي كه به ساحل دارد و اهميت امر مبارزه با قاچاق سوخت، نيازمند تلاشي فراتر از مناسبات عادي است.

موسوي خواه از احمدي مدير جديد پخش فرآورده هاي نفتي هرمزگان به عنوان مديري توانمند در مجموعه اين شركت نام برد و گفت: قطعا چنين استاني با اين حجم از عمليات و فعاليت نيازمند مديري با تجربه و فني و آشنا به مسايل در سطح كلان و ملي است كه بحمدالله مدير معرفي شده به هرمزگان وجود اين قابليت ها را در مسوليت هاي قبلي در ساير استان هاي كشور نشان داده است.

در این دیدار عبدالله احمدي كمرپشتي به عنوان مدير جديد شرکت پخش فرآورده هاي نفتي هرمزگان معرفی شد.

شماره خبر : ١٢٣٣٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.