دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > حساسیت جامعه نسبت به آسیب های مواد مخدر باید افزایش یابد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٣١٥

تاریخ:1397/10/17


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
حساسیت جامعه نسبت به آسیب های مواد مخدر باید افزایش یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: حساسیت جامعه باید نسبت به آسیب های اجتماعی مواد مخدر افزایش یابد تا بتوان راهکارهای مقابله با مواد مخدر را سریع تر به نتیجه برسد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، بیان داشت: کاهش حساسیت در خصوص آسیب های اجتماعی مواد مخدر در جامعه موجب کندی روند مقابله با این پدیده شوم می شود.

وی خلاقیت در زمینه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر را امری ضروری دانست و عنوان کرد: روش های پیشگیری و مقابله با مواد مخدر باید تغییر کنند و ایده های نو جای روش های قبلی را بگیرند تا بتوان روند مقابله با مواد مخدر را تسریع کرد.

اکرمی خاطر نشان کرد: در حوزه پیشگیری از اعتیاد نباید فراموش کرد دیگر ناآگاهی از عوارض مخرب مواد مخدر عامل آن نیست بلکه اعتیاد عوامل دیگری دارد که باید در بیشتر در رفع آنها متمرکز شد.

وی اضافه کرد: دیگر با سخنرانی به تنهایی نمی توان از اعتیاد  پیشگیری کرد، بلکه باید روش های نو و جدید برای مقابله با آن جایگزین کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه باید درمان اعتیاد به صورت داوطلبانه انجام گیرد، افزود: تا زمانی که فرد خود برای رهایی از اعتیاد گام بر ندارد نمی توان او را نجات داد.

وی اضافه کرد: چنانجه درمان اعتیاد به صورت داوطلبانه انجام گیرد نتیجه صد در صدی خواهد داشت.

شماره خبر : ١٢٣١٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.