دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > برنامه‌های نشاط اجتماعی باید به صورت مستمر ادامه یابد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٣١٤

تاریخ:1397/10/17


اکرمی:
برنامه‌های نشاط اجتماعی باید به صورت مستمر ادامه یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برنامه های نشاط اجتماعی در استان باید به صورت مستمر ادامه یابد و برای سال آینده نیز برنامه های متناسب با فصل های سال در نظر گرفته شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان هرمزگان، عنوان کرد: نشاط اجتماعی یکی از ضروریات جامعه است که باید مورد توجه ویژه متولیان امر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: شادی یکی از رکن های اساسی زندگی امروز است و مردم ما حق شاد بودن را دارند و به همین منظور دستگاه های متولی باید تلاش بیشتری در تحقق این امر انجام دهند.

اکرمی بر خلاقیت و نوآوری در برنامه های نشاط اجتماعی تاکید کرد و گفت: باید به دنبال برنامه های خلاقانه بود تا مورد استقبال مردم قرارگیرند و برای آنها تبدیل به برنامه های تکراری نشود.

وی اضافه کرد: خلاقیت و نوآوری در هر حوزه ای موجب پیشرفت و توسعه می شود به ویژه اگر این خلاقیت در مسیر نشاط اجتماعی در جامعه باشد چندین برابر دیده خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان برنامه های صورت گرفته در بخش نشاط اجتماعی در استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: باید این برنامه ها به صورت مستمر و همراه با خلاقیت و نوآوری در استان ادامه یابد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اقلیم و فرهنگ استان باید برنامه های متنوعی در حوزه نشاط اجتماعی در نظر گرفته شود تا تمامی مردم بتوانند از این برنامه ها بهره مند شوند.

شماره خبر : ١٢٣١٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.