سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از طرح نظارتی ویژه رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی بازدید کرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٧٣٢

تاریخ:1397/09/14


در راستای کنترل و نظارت بر بازار استان؛
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از طرح نظارتی ویژه رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی بازدید کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در راستای نظارت و کنترل بر بازار استان از طرح نظارتی ویژه رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان در راستای کنترل و نظارت بر بازار با همراهی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان به صورت میدانی از پایگاه های رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی مستقر در مناطق مختلف شهر بندرعباس بازدید و در جریان نحوه رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی توسط بازرسان مستقر در این پایگاه ها قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در جریان این بازدید، عنوان کرد: طرح ویژه رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی در راستای کنترل بازار و افزایش رضایتمندی مردم استان با قوت ادامه یابد.

وی تصریح کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به همراه بازرسان اداره کل تعزیرات حکومتی، بازار استان را به صورت مرتب مورد رصد و ارزیابی قرار دهند و به تخلفاتی که رخ می دهد به صورت قانونی رسیدگی کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: اقداماتی که در راستای کنترل و نظارت بر بازار استان صورت می پذیرد باید آثار خود را به صورت مشهود در جامعه نشان دهند و شاهد افزایش رضایتمندی مردم در این زمینه باشیم.

شایان ذکر است؛ پایگاه های رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی در پی مصوبه اخیر کارگروه تنظیم بازار استان برای کنترل بازار در مناطق مختلف شهر بندرعباس راه اندازی و فعال گردیده است.


شماره خبر : ١١٧٣٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.