سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روند توسعه جزیره کیش با انرژی بیشتری ادامه یابد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٧٢٤

تاریخ:1397/09/13


دکتر همتی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد کیش:
روند توسعه جزیره کیش با انرژی بیشتری ادامه یابد

استاندار هرمزگان گفت: روند توسعه جزیره کیش در دوره فعالیت مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش با انرژی بیشتری ادامه یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره به صبوری، اخلاق مداری و عمق نگری دکتر انصاری لاری مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش، عنوان کرد: حضور دکتر انصاری لاری درجزیره کیش یکی از بهترین دوره ها در استان به جهت برقراری تعامل وهمدلی و شناخت ظرفیت ها و موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و مناطق آزاد بود.

وی ادامه داد: توانمندی های ذاتی، تجربی، تخصصی و علمی دکتر انصاری لاری احساس خوبی در مسئولان منطقه ایجاد کرده بود و نمره قبولی مردم جزیره کیش و استان به دکتر انصاری لاری سرمایه ای جدید در کارنامه ایشان است.

استاندار هرمزگان همچنین با مرور عملکرد و سوابق درخشان دکتر مظفری مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش در حوزه های مختلف به ویژه زمینه های اقتصادی و مالی، گفت: انتخاب دکتر غلامحسین مظفری به پشتوانه درایت و اندیشه خوب مسئولان کشور در جهت ادامه روند توسعه کیش با انرژی بیشتر است.

در پایان این مراسم حکم انتصاب دکتر غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به وی اعطا و از خدمات و تلاش های دکتر انصاری لاری درمدت 14 ماه تصدی مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش تقدیر شد.

شماره خبر : ١١٧٢٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.