سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > واگذاری 10 دستگاه خودروی خدماتی و عمرانی به شهرداری های استان هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٧١٦

تاریخ:1397/09/13


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان خبر داد:
واگذاری 10 دستگاه خودروی خدماتی و عمرانی به شهرداری های استان هرمزگان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان گفت: طی مراسمی 10 دستگاه خودروی خدماتی و عمرانی به شهرداری های استان هرمزگان واگذار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر مسعود دالمن در مراسم تحویل این خودروها به شهرداری های استان هرمزگان، عنوان کرد: این کار با هدایت و حمایت های استاندار محترم و معاونت محترم عمرانی و در اختیار گذاشتن اسناد خزانه اسلامی به شهرداری های استان برای خرید ماشین آلات و تجهیزات امدادی، عمرانی و خدماتی میسر گردید.

وی ادامه داد: این خودروها شامل چهار دستگاه کامیون کمپرسی بنز، دو دستگاه کامیونت نیسان آتش نشانی، دو دستگاه کامیون آتش نشانی ایسوزو و یک دستگاه تانکر آب ایسوزو و یک دستگاه لودر سه تن بوده است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان تصریح کرد: این ماشین آلات در اختیار شهرداری های قشم ، سرگزاحمدی ، درگهان ، سوزا ، زیارتعلی، فارغان ، هرمز و رویدر قرار گرفته است.

دالمن همچنین از واگذاری دو دستگاه کامیون آتش‌ نشانی بنز به شهرداری های استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طی ماه های آینده دو دستگاه کامیون آتش نشانی بنز در اختیار شهرداری های تخت و حاجی آباد قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از توسعه از طریق توسعه، عمران و تجهیز ناوگان صورت می گیرد، اظهار داشت: خدمت رسانی وظیفه مسئولان است و امیدواریم شهرداران با نگهداری و بکارگیری مناسب از این خودروها بتوانند خدمات شایسته ای به مردم داشته باشند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تحویل این ماشین آلات در رشد و توسعه شهرها موثر خواهد بود و شهرداری های صاحب ماشین آلات باید یاری رسان روستاهای هم جوار نیز باشند.
شماره خبر : ١١٧١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.