سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > احزاب سیاسی استان باید رنگ و بوی هرمزگان را داشته باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٧٠٤

تاریخ:1397/09/13


اکرمی:
احزاب سیاسی استان باید رنگ و بوی هرمزگان را داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: احزاب سیاسی استان نباید خود را تنها شاخه ای از حزب سیاسی خود از تهران بدانند بلکه این احزاب باید رنگ و بوی هرمزگان را داشته باشند و مطالبات و تفکر آنها استانی باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست با نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی استان هرمزگان، عنوان کرد: نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی در استان فراموش نکنند که آنها نماینده حزب خود در هرمزگان هستند و باید فعالیت ها را معطوف به استان کنند.

وی با اشاره به راه اندازی خانه احزاب استان، افزود: بايد هيئت مدیره خانه احزاب هر چه زودتر تعیین شود و این خانه فعالیت خود را آغاز نماید.

اکرمی تصریح کرد: اینکه چهار ماه از راه اندازی خانه احزاب می گذرد اما هنوز فعالیت این خانه آغاز نشده پسندیده احزاب استان نیست.

وی راه اندازی خانه احزاب را موجب تحول استان دانست و عنوان کرد: احزاب باید میدان دار فعالیت در استان باشد و نگذارند گروه های ناشناس با اهداف سو میدان داری را بر عهده بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: هر ایرانی با غیرتی حاضر نیست که اقدامی بر علیه منافع ملی انجام گیرد و یا به امنیت کشور خدشه وارد شود.

وی با اشاره به عدم برگزاری انتخابات در سال جاری، گفت: سال جاری به دلیل عدم برگزاری انتخابات موقعیت بسیار خوبی برای فعالیت احزاب در استان است که نمی توان به فعالیت آنها انگ انتخاباتی زد،  پس احزاب و تشکل های سیاسی با فعالیت گسترده خود ثابت کنند که فعالیت آنها تنها محدود به زمان انتخابات نیست و در دیگر زمان ها نیز فعال هستند.

اکرمی از حضور نمایندگان خانه احزاب در جلسات متعدد استان خبر داد و گفت: پس از تعیین هیئت مدیره خانه احزاب، نمایندگانی برای حضور در جلسات مختلف معرفی کنند تا بتوان از مشورت خانه احزاب در توسعه استان بهره گرفت.

شماره خبر : ١١٧٠٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.