شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روند ارائه خدمات به سرمایه گذاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری ارتقاء یابد/لزوم استقرار نماینده تام الاختیار دستگاه های اجرایی در مرکز خدمات سرمایه گذاری/پاسخ به استعلامات طرح های سرمایه گذاری نباید مبهم باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٦٩٤

تاریخ:1397/09/12


دکتر حیدری در نشست بررسی مسائل و مشکلات جذب سرمایه گذاری در استان:
روند ارائه خدمات به سرمایه گذاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری ارتقاء یابد/لزوم استقرار نماینده تام الاختیار دستگاه های اجرایی در مرکز خدمات سرمایه گذاری/پاسخ به استعلامات طرح های سرمایه گذاری نباید مبهم باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: روند ارائه خدمات به سرمایه گذاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برای تسریع در جذب سرمایه گذاری ها ارتقاء یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست ویژه بررسی مسائل و مشکلات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان برای تسریع در روند جذب سرمایه گذاری ها، تصریح کرد: مرکز خدمات سرمایه گذاری متولی اصلی تسریع  در روند جذب فعالیت های سرمایه گذاری  در استان می باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه مرکز خدمات سرمایه گذاری این مرکز باید از لحاظ نیروی انسانی ، تجهیزات ، امکانات و منابع مالی برای تسریع در جذب روند سرمایه گذاری ها در استان پشتیبانی و تقویت گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: اداره کل اقتصاد و امور دارایی استان برای تسریع در روند جذب سرمایه گذاری ها در استان و تقویت مرکز خدمات سرمایه گذاری مسئولیت مهم و سنگینی دارد و در این زمینه باید پاسخگو باشد.

حیدری تصریح کرد: در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یک روند سیستمی مشخص برای ارائه خدمات مورد نیاز به سرمایه گذاران  طراحی و فعال گردد تا روند صدور مجوز های مورد نیاز فعالان بخش سرمایه گذاری به کمترین زمان ممکن کاهش یابد.

وی گفت: با مدیران دستگاه های اجرایی دخیل در امر سرمایه گذاری اگر نماینده تام الاختیار ، پاسخگو و متخصص آنها در مرکز خدمات سرمایه گذاری برای ارائه خدمت به سرمایه گذاران مستقر نباشد برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: پاسخ به استعلامات طرح های سرمایه گذاری نباید مبهم باشد و دستگاه های اجرایی باید نظر صریح خود را در خصوص استعلامات طرح های سرمایه گذاری بدون فوت وقت به مرکز خدمات سرمایه گذاری اعلام کنند.

حیدری با تاکید بر حذف استعلامات غیر ضروری در خصوص طرح های سرمایه گذاری، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی از انجام استعلامات زائد در خصوص طرح های سرمایه گذاری خودداری کنند تا روند جذب سرمایه گذاری سرعت پذیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان باید در جذب سرمایه گذاری ، صدور سریع مجوزهای مورد نیاز سرمایه گذاران و تسریع در جذب سرمایه گذاری به گونه ای عمل کند که در سطح کشور نمونه گردد و تحقق این مهم مطالبه ای جدی از مدیرکل اقتصاد و امور دارایی استان و سایر مدیران دست اندر کار در مرکز خدمات سرمایه گذاری می باشد.

وی تصریح کرد: رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هر گونه ایرادی در راستای ارائه خدمات مطلوب به سرمایه گذاران در این مرکز وجود دارد احصاء و به اداره کل امور اقتصادی و دارایی جهت رفع آنها منعکس کند.

وی گفت: طرح های سرمایه گذاری با سرعت مناسب در سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری ثبت و مجوزهای مورد نیاز آنها از طریق دستگاه های متولی پیگیری گردد و در صورت کوتاهی دستگاهی در پاسخ به استعلامات این  موضوع منعکس گردد تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

شماره خبر : ١١٦٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.