شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری مسائل خوابگاه دانشجویی در بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤٣٥

تاریخ:1397/08/27پیگیری مسائل خوابگاه دانشجویی در بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بازدید از خوابگاه دانشجویی دانشگاه هرمزگان، مسائل و مشکلات دانشجویان را بررسی و پیگیری کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در این بازدید علاوه بر گفتگو با دانشجویان ، بسیاری از مسائل عنوان شده از سوی آنها را بررسی و پیگیری کرد.

مسائل عنوان شده از سوی دانشجویان مربوط به وضعیت فضای سبز و امکانات رفاهی خوابگاه بود که از سوی مهندس اکرمی پیگیری و خواستار رفع سریع برخی از مسائل  مانند فضای سبز، موارد مربوط به آب و فاضلاب در تماس با مدیران دستگاه های مربوطه شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جمع دانشجویان بر رفع نیازها و مسائل خوابگاه دانشجویی تاکید کرد و گفت: اینکه مسئولین دانشگاه باید نیازهای خوابگاه دانشجویی را رفع کنند بر کسی پوشیده نیست، اما در کنار آن دانشجویان نیز در حفظ و نگهداری امکانات خوابگاه ها وظایفی دارند که باید آنها را انجام دهند.

وی اضافه کرد: شورای صنفی دانشجویی همان گونه که پیگیر مطالبات دانشجویان است وظیفه فرهنگ سازی استفاده صحیح از امکانات خوابگاه دانشجویی و دانشگاه را نیز دارند.

شماره خبر : ١١٤٣٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.