شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ایده راه اندازی شهرک سبز صنعتی در هرمزگان کاری نو در راستای کمک به محیط زیست است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤٣٣

تاریخ:1397/08/27


دکتر همتی در نشست با مدیرعامل شرکت منتنا از کشور ایتالیا:
ایده راه اندازی شهرک سبز صنعتی در هرمزگان کاری نو در راستای کمک به محیط زیست است

استاندار هرمزگان ایده راه اندازی شهرک سبز صنعتی در هرمزگان را کاری نو در راستای کمک به محیط زیست دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با مدیرعامل شرکت منتنا از کشور ایتالیا متقاضی سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی شهرک سبز صنعتی و اجرای طرح های بازیافت و مدیریت پسماند، عنوان کرد: اجرای چنین طرح هایی می تواند اثرات خوبی به ویژه در راستای حفظ محیط زیست به همراه داشته باشد و امیدواریم که با مشارکت این شرکت، چنین طرح هایی در هرمزگان اجرایی شوند.

وی ادامه داد: باید برنامه خوب و دقیقی در راستای اجرای طرح شهرک سبز صنعتی در هرمزگان ارائه شود تا با انجام یک کار مشترک بتوانیم به نتایج خوبی دست یابیم.

استاندار هرمزگان افزود: با همکاری تیم دانشگاهی از هرمزگان، می توان در این زمینه کاری نو ارائه داد که الگو باشد.

دکتر لورو مدیرعامل شرکت منتنا نیز در این نشست بیان داشت: ما در اولین گام با گروه دانشگاهی در هرمزگان ارتباط برقرار کردیم تا ایده و تجربه های خود در راستای کمک به طبیعت را اجرایی کنیم.

وی افزود: ما می توانیم در زمینه انرژی های نو، مدیریت پسماند و شهرک سبز صنعتی فعالیت نماییم که اشتغال بسیاری از طریق این پروژه ها ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت منتنا ادامه داد: یکی از موارد مهم در هرمزگان استفاده از تکنولوژی های مربوط به آب دریا در راستای کاهش آلاینده های موجود در آن است که مد نظر خواهیم داشت.

شماره خبر : ١١٤٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.