شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > آحاد جامعه اسلامی باید با وحدت روزافزون در مقابل دشمنان ایستادگی کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤٣١

تاریخ:1397/08/27


دکتر همتی در همایش ولایت، محور اتحاد امت اسلامی:
آحاد جامعه اسلامی باید با وحدت روزافزون در مقابل دشمنان ایستادگی کنند

استاندار هرمزگان گفت: آحاد جامعه اسلامی باید کنار هم باشد و با وحدت روزافزون در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در پنجمین همایش ولایت، محور اتحاد امت اسلامی با بیان اینکه عناصر دینی و اعتقادی پشتوانه ملت ما هستند، عنوان کرد: باید از این عناصر که مایه افتخار انسان های آزاد اندیشند، بهره ببریم.

وی با بیان اینکه هفته وحدت آثار و برکات بسیاری دارد و حضرت امام راحل با نام گذاری این هفته منفذهای نفوذ دشمن را بستند، افزود: علما و بزرگان دین باید در محفل ها و نشست های علمی از گوهر نابی که حضرت امام خمینی (ره) به یادگار گذاشتند برای اتحاد و همدلی بیشتر جوامع اسلامی استفاده کنند.

استاندار هرمزگان ادامه داد: آحاد جامعه اسلامی باید کنار هم باشد و با وحدت روزافزون در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

همتی تصریح کرد: وجود امیرالمومنین حضرت امام علی (ع) و واقعه غدیر از عناصر قدرت مسلمانان است که باید به عنوان یک ضرورت مورد توجه آحاد مسلمانان قرار گیرد.

شماره خبر : ١١٤٣١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.