چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > برنامه های ایجاد نشاط اجتماعی طی یک هفته در هرمزگان اجرایی شوند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤٢١

تاریخ:1397/08/26


اکرمی تاکید کرد:
برنامه های ایجاد نشاط اجتماعی طی یک هفته در هرمزگان اجرایی شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر اجرایی شدن برنامه های ایجاد نشاط اجتماعی در استان و سواحل بندرعباس ظرف یک هفته تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست کمیته ارتقای نشاط اجتماعی استان هرمزگان، عنوان کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان ورزش و جوانان، کانون پرورش فکری کودکان، شهرداری ها، میراث فرهنگی و گردشگری و فرمانداری ها و دیگر دستگاه های متولی باید برنامه هایی را برای نشاط اجتماعی تدوین و اجرایی سازند.

وی با بیان اینکه باید با استفاده از ظرفیت موجود زمینه نشاط اجتماعی را فراهم ساخت، افزود: می توان با بهره گیری از ظرفیت های متعدد هنرمندان و ایده های خلاقانه زمینه نشاط اجتماعی برای مردم را فراهم کرد.

اکرمی اضافه کرد: برنامه هایی مانند بازارچه های متعدد غذاهای بومی و صنایع دستی، برگزاری مسابقات ورزشی جام محلات و نمایش های خیابانی، اجرای موسیقی زنده در ساحل بندرعباس از جمله این برنامه ها هستند که می تواند نشاط اجتماعی را ایجاد کنند.

وی خاطر نشان کرد: فرمانداران باید در هفته جلسه کمیته ارتقای نشاط اجتماعی را در شهرستان ها برگزار کنند و برنامه های متنوع برای نشاط در شهرها و روستاهای شهرستان زیر مجموعه خود اجرا کنند و هر دو هفته یک بار گزارشی از برنامه های اجرایی را به دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری ارسال کنند.

اکرمی تصریح کرد: باید بجای حرف زدن بدنبال عمل و اجرایی ساختن برنامه ها رفت، برای ایجاد نشاط اجتماعی نباید منتظر دستورالعمل و صورتجلسه بود.

شماره خبر : ١١٤٢١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.