شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤١٨

تاریخ:1397/08/26بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس

استاندار هرمزگان با همراهی معاون امور عمرانی استانداری، شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در بازدید از این پروژه‌ ها، عنوان کرد: هرمزگان تمامی استعدادهای کشور را در خود دارد که باید آنها را شناخت و برای شکوفایی این ظرفیت ها تلاش کرد.

وی افزود: بندرعباس با توجه به ظرفیت هایی که دارد، می تواند به زیباترین شهر بندری ایران تبدیل شود و همه باید برای رسیدن به این نقطه مطلوب تلاش کنیم.

استاندار هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش‌ های شهرداری بندرعباس در اجرای پروژه‌های توسعه ‌محور و زیرساختی، بیان داشت: همه باید تلاش کنیم که بندرعباس به عنوان مرکز استان هرمزگان به بندری تبدیل شود که مایه افتخار همه ایرانیان باشد و به تبع آن سایر شهرها و روستاهای استان نیز می توانند از این الگو استفاده کرده و رشد یابند.

در این برنامه پروژه های بزرگ شامل توسعه بلوار ساحلی شهر بندرعباس به سمت شرق و همچنین توسعه بلوار ساحلی حد فاصل بندر شهید حقانی و میدان لارک مورد بازدید و بررسی قرار گرفتند.

احداث بلوار ساحلی به سمت شرق شهر بندرعباس تا دانشگاه هرمزگان با عرض ۱۱۰ متر در حال انجام است.
شماره خبر : ١١٤١٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.