شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بازدید کرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤١٧

تاریخ:1397/08/26معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بازدید کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با حضور در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از بخش های مختلف این منطقه بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری با همراهی مدیرکل اقتصادی استانداری و مدیران منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، از دو طرح عمرانی در این منطقه بازدید کرد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در بدو ورود به منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از مراحل نهایی آماده سازی نیروگاه ۲۳۵ مگاواتی هرمز که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس احداث گردیده است بازدید و با توضیحات مجری طرح از نزدیک در جریان روند آماده سازی این نیروگاه برای افتتاح قرار گرفت.

نیروگاه ۲۳۵ مگاواتی هرمز مستقر در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس  به زودی با حضور مسئولان ارشد کشور و استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

دکتر حیدری در ادامه بازدید خود با حضور در محل اجرای طرح توسعه منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس  از بخش های مختلف طرح توسعه این منطقه بازدید بعمل آورد و در جریان پیشرفت فیزیکی این طرح که نقش مهمی در جذب فعالیت های سرمایه گذاری جدید دارد، قرار گرفت و بر ضرورت تسریع در تکمیل طرح توسعه منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس تاکید کرد.

شماره خبر : ١١٤١٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.