چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٤٠٠

تاریخ:1397/08/24استاندار هرمزگان درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

استاندار هرمزگان با صدور پیامی درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی بر اثر سانحه تصادف رانندگی را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت جانسوز مرحوم دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی بر اثر سانحه تصادف رانندگی، موجب تالم، تاثر و اندوه فراوان اینجانب گردید.

این دو بزرگوار منشاء خدمات ارزنده ای در مجموعه سازمان تامین اجتماعی کشور بودند و در حین خدمت صادقانه به مردم شریف، جان خود را تقدیم نمودند.

اینجانب درگذشت اندوهبار جناب آقای دکتر سید تقی نوربخش و آقای عبدالرحمن تاج الدین را به خانواده های محترم این بزرگواران، مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی تسلیت عرض می نمایم و از درگاه حق تعالی برای این عزیزان فقید، علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر را مسئلت دارم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١١٤٠٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.