دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن (ع)


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٨٤

تاریخ:1397/08/16پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن (ع)

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن بیست و هشتم صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و هشتمین روز از ماه صفر سالروز رحلت جانسوز آخرین پیامبر الهی حضرت محمد (ص) است، پیامبری که بشریت را با کامل ترین دین الهی آشنا نمود و وجود مبارک ایشان مایه رحمت و برکت برای جهانیان بود.

نبی مکرم اسلام (ص) راه سعادت و رستگاری در دنیا و آخرت را به انسان ها نشان داد و قرآن کریم را به عنوان معجزه ای جاودان و سرشار از آموزه های نورانی به مردم عرضه داشت تا برای همیشه تاریخ از سرچشمه جوشان آن بهره مند شوند.

این روز همچنین با سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مصادف است. این امام بزرگوار الگوی بخشندگی و تقوا بود و می توان درس های بسیاری از سیره ایشان آموخت و آنها را در زندگی به کار گرفت.

اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم صفر سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) که از حزن انگیز ترین ایام است را به تمامی مسلمانان به ویژه ملت شریف ایران و مردم مومن استان هرمزگان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم عزاداری های همگان در این ایام مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١١٢٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.