دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > طرح موفق جمع آوری معتادان متجاهر در استان هرمزگان باید به طور مستمر پیگیری شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٨٣

تاریخ:1397/08/15


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
طرح موفق جمع آوری معتادان متجاهر در استان هرمزگان باید به طور مستمر پیگیری شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: طرح جمع ‌آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب در استان که منجر به تهیه بانک اطلاعاتی از این افراد در استان و استرداد آنها به استان های خود گردید، طرحی موفق بود که باید به صورت مستمر پیگیری شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در جلسه هماهنگی، ساماندهی و تجهیز مراکز نگهداری از معتادین متجاهر، کارتن خواب ها و کودکان خیابانی استان هرمزگان، عنوان کرد: طرح های مختلف جمع ‌آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب در استان سال ها بود که اجرایی می شد اما به دلیل عدم ساماندهی مناسب نتیجه قابل قبولی کسب نمی شد.

وی اضافه کرد: طرح جمع ‌آوری معتادان متجاهر استان که امسال با همکاری تمامی دستگاه های صورت گرفت طرحی موفق است که منجر به نتیجه گردید و علاوه بر کاهش چشمگیر تعداد اینگونه افراد در استان موجب تهیه بانک اطلاعاتی کامل از آنها شد.

اکرمی خاطرنشان کرد: بازگرداندن این افراد به استان های خود که بیش از نیمی از آمار معتادان متجاهر هرمزگان را تشکیل می دادند، موجب کاهش حضور آنها در فضاهای شهری گردید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اظهار خرسندی از اجرای این طرح در استان، گفت: از تمامی اعضای این جلسه که در تحقق طرح جمع‌ آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب استان تلاش کردند، کمال تشکر را دارم.

وی تصریح کرد: به جرات می توان گفت طرح جمع ‌آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب هرمزگان برای اولین بار در استان و حتی کشور با موفقیت کامل روبرو بوده و جای دارد از این کار تیمی که با مشارکت و همکاری صد در صدی متولیان این امر صورت گرفت تقدیر و تشکر شود.

شماره خبر : ١١٢٨٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.