دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان منصوب شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٦١

تاریخ:1397/08/13


با حکم استاندار هرمزگان؛
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی نازنین شیبانی تذرجی را به سمت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان منصوب کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به نازنین شیبانی تذرجی آورده است:

با استعانت از درگاه خداوند و نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری منصوب می شوید.

امید است در پرتو عنایات الهی و با جدیت و پشتکار و در راستای منویات مقام عظمای ولایت، ضمن برنامه ریزی مطلوب و بهره گیری مناسب از امکانات، استعدادها و ظرفیت های موجود، در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی موفق و موید باشید.

شایان ذکر است؛ نازنین شیبانی تذرجی پیش از این سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان بود.

شماره خبر : ١١٢٦١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.