سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بندرعباس حضور یافت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٦٠

تاریخ:1397/08/13استاندار هرمزگان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بندرعباس حضور یافت

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان در بندرعباس حضور یافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با حضور پرشور دانش آموزان، دانشجویان و دریادلان هرمزگانی برگزار شد.

شرکت کنندگان با سردادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار از استکبار جهانی، به ندای رهبر فرزانه‌ انقلاب اسلامی لبیک گفتند.

راهپیمایان در بندرعباس پارچه نوشته ‌هایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها، ضرورت ادامه مبارزه با آمریکا و حمایت از مظلومان جهان نوشته شده بود.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان در بندرعباس حضور یافت.

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در تمامی شهرستان ‌ها و بخش ‌های استان هرمزگان برگزار شد.

در تقویم جمهوری اسلامی ایران ۱۳ آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز است.
شماره خبر : ١١٢٦٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.