سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > اتاق بازرگانی رفع مشکلات فعالان اقتصادی استان هرمزگان را با جدیت پیگیری کند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٣٧

تاریخ:1397/08/12


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
اتاق بازرگانی رفع مشکلات فعالان اقتصادی استان هرمزگان را با جدیت پیگیری کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اتاق بازرگانی استان با همراهی سایر دستگاه های اجرایی رفع مشکلات فعالان بخش های مختلف اقتصادی استان را با جدیت پیگیری و دنبال کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در بیست و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان با اشاره به سیزدهم آبان روز مبارزه با استکبار جهانی، خاطرشان کرد: سیزده آبان روز استکبار ستیزی ملت ایران علیه استکبار جهانی است که از ابتدای انقلاب تاکنون مشغول توطئه چینی علیه نظام اسلامی است.

وی افزود: استکبار جهانی با انواع فشار ها و دشمنی ها همچون ترورهای کور دهه شصت، جنگ تحمیلی ،تحریم ها و بسیاری از بحران ها و کارشکنی های که در مسیر انقلاب ایجاد کرد تاکنون نتوانسته است به اهداف شوم خود علیه کشور دست یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: علتی که باعث شد دشمنان به ویژه استکبار جهانی نتوانتد به اهداف شوم خود دست یابد  وحدت و انسجام آحاد مردم کشور حول محور ولایت فقیه بوده است .

حیدری در همین رابطه تصریح کرد: همراهی و همکاری همجانبه مردم با مسئولین برای پیشبرد امور و تلاش مسئولان برای حل مشکلات  عامل دیگر به ثمر ننشستن دسیسه های دشمنان علیه کشور بوده است.

وی افزود: در راهپیمایی سیزده آبان شاهد حضور پرشور مردم کشور در دفاع از نظام و مقابله با دسیسه های دشمنان خواهیم بود  و مردم بار دیگر با حضور پرر شور خود وفاداری خود را به آرمان های انقلاب و شهدا نشان خواهند داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت : کشور از گردنه های مختلفی از ابتدای انقلاب تاکنون عبور کرده است و از این پس نیز با همراهی و حضور مردم عبور خواهد کرد.

حیدری با اشاره تهدیدات آمریکا برای به صفر رساندن فروش نفت ایران خاطرنشان کرد: با وجود  تهدیدات چند ماه اخیر استکبار جهانی برای به صفر رساندن فروش نفت ایران ولی آنها از این تهدید خود عقب نشستند و مجبور شدند چند کشور عمده خریدار نفت ایران را از تحریم های نفتی معاف نمایند.

وی تصریح کرد : این عقب نشینی آمریکا پیروزی دیگری برای ملت و دولت ایران در مقابل استکبار جهانی بود و با عنایت خداوند کشور مسیر پیشرفت و ترقی خود را با قدرت طی خواهد نمود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره مشکلات برخی فعالین اقتصادی استان در حوزه مالیاتی تصریح کرد : اتاق بازرگانی استان نسبت به شناسایی فعالان بخش های مخلف اقتصادی که در پهنه  استان فعال هستند و در زمینه مالیاتی  با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند اقدام  و طی نشستی با مدیران امور مالیاتی استان نسبت به رفع مشکلات آنها برنامه ریزی کنند.

وی افزود: برخی از مسائل و مشکلات فعالین بخش خصوصی استان که نیاز به طرح در ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان استان دبیرخانه این ستاد پیگیری این مشکلات را جهت طرح در کار گروه اصلی ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار محترم استان پیگیری نماید .

حیدری گفت: اتاق بازرگانی استان نسبت به پیگیری مسائل و مشکلات فعالین بخش های مختلف اقتصادی  استان در قالب جلسات شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت اهتمام ویژه به خرج دهد تا شاهد تسریع در روند حل مشکلات فعالان این بخش و شکوفایی  فعالیت های آنها  باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از تلاش ها و همراهی های اداره کل امور مالیاتی استان با مجموعه  اقتصادی استان برای تسریع  در روند فعالیت های اقتصادی و رفع  مشکلات فعالان این بخش قدردانی کرد.

شماره خبر : ١١٢٣٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.