سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > نظارت ها به موقع و هدایت گرانه باشد/اتحاد و همدلی حول محور ولایت فقیه خنثی کننده دسیسه های دشمنان است/عناد و دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی تمامی ندارد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٣٦

تاریخ:1397/08/12


دکتر حیدری در آئین معرفی مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان:
نظارت ها به موقع و هدایت گرانه باشد/اتحاد و همدلی حول محور ولایت فقیه خنثی کننده دسیسه های دشمنان است/عناد و دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی تمامی ندارد

معاون هماهنگی امورافتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اگر نظارت های دستگاه های نظارتی، همچون دیوان محاسبات به موقع و هدایت گرانه باشند در پیشگیری از بسیاری از تخلفات در دستگاه ها مثمر ثمر خواهد بود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در آئین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان با اشاره به یوم الله سیزده آبان روز مبارزه با استکبار جهانی، خاطرنشان کرد: سیزده آبان یاد آور تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام و همچنین  یاد آور رشادت های دانش آموزان در پیروزی انقلاب و در طول جنگ تحمیلی می باشد.

وی افزود: نماد و الگوی  دانش آموزان کشور، دانش آموز بسیجی شهید حسین فهمیده می باشد که حضرت امام راحل (ره) رهبر کبیر انقلاب در وصف رشادت های این دانش آموز بسیجی فرمودند رهبر کشور آن جوان دانش آموزش بسیجی است که در دفاع از کیان مرزهای کشور جان خود را فدا کرد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به دسیسه های دشمنان علیه نظام اسلامی، تصریح کرد: ایران اسلامی در طول چهل سال اخیر با اتکاء به قدرت و ظرفیت های داخلی و پشتوانه و حمایت های مردمی توانسته در مقابل هجمه های دشمنان بایستد در آینده هم ان شاء الله خواهد ایستاد.

حیدری با اشاره به تحریم های آمریکا علیه نظام اسلامی ایران خاطرنشان کرد: تحریم های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی مربوط به یک سال ، دو سال و ده سال اخیر نیست و شیطان بزرگ از همان ابتدای پیروزی انقلاب بنای دشمنی، عناد و براندازی را  بر علیه با نظام اسلامی گذاشت و در این راه از هیچ  کوشش و تلاشی در طول این سال ها  برای تغییر نظام اسلامی ایران فروگذاری  نکرد.

وی  خاطرنشان کرد: آنچه که باعث شد نظام اسلامی در طول این سال ها در صحنه بین المللی مقتدرانه و قوی در صحنه باشد و در مقابل فشار های دشمنان بی ایستد اتحاد و همدلی آحاد مردم کشور حول ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب بوده است.

معاون هماهنگی امور افتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت : در این برهه حساس از زمان ، کشور با وحدت و همدلی  و اتکاء به توانمندی های داخلی تهدیدات دشمنان را پشت سر خواهد گذاشت.

حیدری با اشاره به اهمیت وجود دستگاه های نظارتی همچون دیوان محاسبات تصریح کرد: دستگاه های نظارتی مانع پیشبرد امور نیستند ، این دستگاه ها زمینه ساز کنترل  و سلامت در سیستم اداری هستند و وجود سلامت در دستگاه های اجرایی زمینه ساز موفقیت مدیران است.

وی در همین رابطه افزود: دستگاه های اجرایی، دستگاه های نظارتی را نه تنها مانع کار نمی دانند بلکه عاملی می دانند که باعث پیشبرد صحیح امور می شوند.

معاون هماهنگی امور افتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: اگر نظارت ها به موقع و هدایت گرانه باشند در پیشگیری از بسیاری از تخلفات در دستگاه ها مثمر ثمر خواهد بود.

حیدری گفت: انتظار از دستگاه های نظارتی همچون دیوان محاسبات همراهی ، هماهنگی و هم افزایی برای تحقق برنامه های نظام و دولت در راستای خدمت رسانی به آحاد مردم کشور است  که تاکنون این همراهی در استان هرمزگان بسیار ارزنده بوده است.

وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: از نظارت ها استقبال می گردد ولی انتظار است نظارت ها تسهیل کننده امور باشد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم که با حضور معاون سازمان دیوان محاسبات کشور برگزار از زحمات محسن ناظم البکاء جهرمی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان قدردانی و غلامعباس عزیزی نژاد به سمت مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان هرمزگان معرفی شد.شماره خبر : ١١٢٣٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.