آخرین اخبار
اخبار > معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان درگذشت پدر شهیدان علی و محمد آبسواران را تسلیت گفت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٠١٧

تاریخ:1397/07/29معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان درگذشت پدر شهیدان علی و محمد آبسواران را تسلیت گفت

در پی درگذشت پدر شهیدان سرافراز دفاع مقدس علی و محمد آبسوران معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در پی درگذشت حاجی آبسواران پدر شهیدان سرافراز دفاع مقدس علی و محمد آبسوران پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت دکتر ایرج حیدری به این شرح است:

 

بسم‌ رب الشهدا و الصدیقین

انالله و انا الیه راجعون

بیت معظم شهیدان سرفراز علی و محمد آبسواران

سَلاَمٌ عَلَیْکُم بِمَا صَبَرْتُمْ

خبر ارتحال مرحوم آبسواران موجب تألم و تأثر خاطر گردید.

آن فقید سعید را همان بس که با توشه گران پارسایی و عشق به اهل بیت (علیهم السلام) با لبیک به ندای «إرجعی إلی ربک»، جهان سفلی را وانهاد و به دیار باقی شتافت و در جوار فرزندان شهیدش سکنی گزید.

اینجانب درگذشت مرحوم آبسواران را که پس از عمری تلاش و فداکاری و تحمل درد فراق فرزندان شهیدش، در جوار رحمت حق آرام گرفته است به خانواده و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همجواری و همنشینی با ارواح طیبه شهداء و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

 

ایرج حیدری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان

شماره خبر : ١١٠١٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.