آخرین اخبار
اخبار > پیاده روی زائران مراسم اربعین حسینی یک رویداد عظیم فرهنگی است/بهترین خدمات به زائران اربعین حسینی ارائه شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٩٤٤

تاریخ:1397/07/24


استاندار هرمزگان در ستاد اربعین حسینی استان:
پیاده روی زائران مراسم اربعین حسینی یک رویداد عظیم فرهنگی است/بهترین خدمات به زائران اربعین حسینی ارائه شود

استاندار هرمزگان گفت: پیاده روی زائران مراسم اربعین حسینی یک رویداد عظیم فرهنگی و بسیار مهم و موثر است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد اربعین حسینی استان هرمزگان با بیان اینکه اربعین حسینی یک مناسبت مقدس است که جمعیت بسیاری در همایش بی نظیر این روز حضور می یابند، عنوان کرد: این توفیق برای ما مدیران جهت فراهم سازی شرایط حضور زائران در مراسم اربعین حسینی به دست آمده و وظیفه داریم به بهترین شکل امور زائران را انجام دهیم.

وی ادامه داد: پیاده روی زائران مراسم اربعین حسینی یک رویداد عظیم فرهنگی و بسیار مهم و موثر است.

استاندار هرمزگان افزود: حضور چندین میلیونی زائران در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی، حرکتی مردمی و خودجوش است و این جمعیت گسترده برای گرامیداشت راه و اندیشه سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) در این مراسم حضور می یابند.

همتی تصریح کرد: حضور گسترده زائران در مراسم اربعین حسینی ابعاد گوناگونی دارد و مردم با این حضور نشان می دهند که همچنان با وحدت و انسجام در مقابل استکبار ایستاده اند.

وی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در استان هرمزگان جهت ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، تصریح کرد: باید تا پایان مراسم اربعین، اعضای این ستاد در آمادگی کامل باشند و خدمات به صورت شبانه روزی به زائران ارائه شود.

استاندار هرمزگان بیان داشت: تمامی موارد مورد نیاز زائران استان هرمزگان تا مرز شلمچه به صورت دقیق مورد بررسی و نظارت قرار گیرد و هماهنگی کامل برای خدمت به آنها وجود داشته باشد.

همتی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم که به شکل کمی و کیفی خدمات بسیار خوبی به زائران اربعین حسینی ارائه شود.

شماره خبر : ١٠٩٤٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.