شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تمامی منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده به کار گرفته شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٨٩

تاریخ:1397/07/19


استاندار هرمزگان در ستاد بازآفرینی شهری استان:
تمامی منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده به کار گرفته شود

استاندار هرمزگان گفت: تمامی منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس به کار گرفته شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات مهمی برای اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس صورت گرفته است، عنوان کرد: بازگشایی معبر خیابان 24 متری در این محله از مهمترین اقدامات صورت گرفته است و در ادامه نیز کار ساخت و ساز خانه های جدید در این محله باید به سرعت آغاز شود.

وی ادامه داد: تمامی منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس به کار گرفته شود.

استاندار هرمزگان افزود: هدف اصلی از اجرای این طرح ساخت خانه های نو در این محله و ایجاد امکانات رفاهی برای مردم ساکن در این محله است و اقداماتی همچون بازگشایی معابر زمینه ساز این کار است.

همتی خواستار اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در سایر شهرستان های هرمزگان شد و بیان داشت: نیاز است در شهرستان ها اختیارات کافی به فرمانداران، شهرداران و مدیران راه و شهرسازی واگذار شود تا کار نوسازی را آغاز کنند.

وی گفت: مدل کاری که در مرکز استان در حال اجراست در سایر شهرستان ها نیز پیاده و اجرایی شود.

شماره خبر : ١٠٨٨٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.