چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت قرار دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٨٤

تاریخ:1397/07/19


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت قرار دارند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت قرار دارند، گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا برای رفع مشکلات و کمبود فضای آموزشی لازم الاجراست و باید در اولویت قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه بررسی پروژه های نوسازی مدارس استان هرمزگان، عنوان کرد: برنامه های مناسبی برای توسعه ساختار و فضاهای آموزشی استان وجود دارد که باید آنها را با توجه به شرایط موجود اولویت بندی کرد تا بتوان با مدیریت منابع موجود بیشترین بهره برداری را داشت.

وی با اشاره به این اصل که آموزش و پرورش موثرترین دستگاه اجرایی کشور است، افزود: برای تحقق این هدف باید شرایط و عوامل مهم آن جهت تأمین فضای آموزشی مناسب شود و برای این منظور حمایت و پیگیری مداوم اداره کل نوسازی ضروری است.

مدرس با بیان اینکه امروزه کیفیت بخشی در امر ساخت ساز یک اصل می باشد، گفت: وظیفه خطیر اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس ساخت مدارس و فضای های ورزشی، فرهنگی و آموزشی با رعایت اصول مهندسی و طراحی دقیق و رعایت ایمنی و زیبا سازی است.

وی توسعه ساختار و فضا را یکی از مولفه های پیشرفت آموزشی دانست و عنوان کرد: یکی از مولفه‌ های پیشرفت آموزشی در جوامع بحث توسعه ساختار و فضای فیزیکی آن است که تحقق این مهم به یک برنامه جدی و عملیاتی نیاز دارد.

شماره خبر : ١٠٨٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.