پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > موانع در مسیر کودکان بازمانده از تحصیل در استان هرمزگان رفع شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٠٨٨٣

تاریخ:1397/07/19


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
موانع در مسیر کودکان بازمانده از تحصیل در استان هرمزگان رفع شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید موانع در مسیر کودکان بازمانده از تحصیل در استان شناسایی و برطرف شود و آنها جذب نظام آموزشی استان شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی استان هرمزگان بر ضرورت توجه ویژه به کودکان بازمانده از تحصیل تاکید کرد و اظهار داشت: باید آمار کودکان بازمانده از تحصیل به صفر برسد و در این راستا مسئولان استانی موظفند پیگیری های لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی بر نقش دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي روستاها در افزايش تعداد با سوادان و ترغيب بي سوادان به حضوردر كلاس هاي سواد آموزي تاكيد کرد و گفت: دهیاری ها و بخشداران موظف هستند در راستای جذب افراد بی سواد تمام سعی خود را بکار گیرند.

اکرمی تصریح کرد: فرمانداران، بخشداران و دهیاری هایی که در امر ترغیب بی سوادان گام های موثر بردارند مورد تشویق و با آنهایی که در این زمینه کوتاهی کنند برخورد خواهد شد.

وی افزود: دین مبین اسلام آموزه‌ های بسیاری در خصوص اهمیت علم و دانش دارد از این رو نباید شاهد بی‌ سوادی افراد در جامعه اسلامی باشیم.

شماره خبر : ١٠٨٨٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.