چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ایده ها و توانمندی های بانوان شاغل در استانداری هرمزگان به کار گرفته شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٧٤

تاریخ:1397/07/18


مشاور عالی استاندار هرمزگان:
ایده ها و توانمندی های بانوان شاغل در استانداری هرمزگان به کار گرفته شود

مشاور عالی استاندار هرمزگان خواستار به کارگیری ایده ها و توانمندی های بانوان شاغل در استانداری هرمزگان در راستای رشد و تعالی این مجموعه شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر کشفی در نشست با بانوان شاغل در استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه باید قدرشناس تمامی زحمات کارکنان مجموعه باشیم، عنوان کرد: نیاز است قدرشناسی از تلاشگران به عنوان یک اصل مهم در امر مدیریت در تمامی نهادها و سازمان ها نهادینه شود.

وی ادامه داد: ایده های خوبی که توسط بانوان شاغل در استانداری با توجه به تجارب و آموزش هایی که دیده اند، مطرح می شود باید به صورت مستمر و جدی از سوی اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان مورد پیگیری قرار گیرد.

مشاور عالی استاندار هرمزگان با بیان اینکه مسائل و مشکلات باید دسته بندی و اولویت بندی شوند، افزود: کارها و مسائل موجود باید اولویت بندی شده و عمومیت آنها نیز مشخص شود تا بتوان به شکل مناسبی در راستای رفع دغدغه ها گام برداشت.

کشفی با بیان اینکه در تمامی دستگاه های اجرایی مشاور امور بانوان وجود دارد، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی ظرفیت های مختلفی را در اختیار دارند که می توان از طریق مشاوران امور بانوان از این ظرفیت ها به شکل مطلوبی بهره برد.

وی گفت: برای موفقیت در کار باید خود را یک خانواده بدانیم تا با همدلی و هماهنگی بتوانیم گام های موثری در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه برداریم.

مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: اگر در مجموعه استانداری نیز همه ائم از مدیران و کارکنان خود را اعضای یک خانواده بدانند، بسیاری از مشکلات کاهش خواهد یافت.

کشفی بیان داشت: ظرفیت ها و توانمندی هایی در بین بانوان شاغل در استانداری هرمزگان وجود دارد که از آنها استفاده نشده و باید برای رشد و تعالی بیشتر این توانمندی ها را به کار گرفت.

شماره خبر : ١٠٨٧٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.