چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیشگیری از بروز مشکلات و راهنمایی مدیران و کارکنان در اولویت کار حراست باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٧٣

تاریخ:1397/07/18


مشاور عالی استاندار هرمزگان:
پیشگیری از بروز مشکلات و راهنمایی مدیران و کارکنان در اولویت کار حراست باشد

مشاور عالی استاندار هرمزگان گفت: پیش بینی، پیشگیری، اطلاع رسانی بادقت و به موقع، حمایت و راهنمایی مدیران و کارکنان در اولویت کاری مجموعه حراست باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر کشفی در آئین تکریم از مدیرکل سابق و معارفه سرپرست جدید اداره کل حراست استانداری هرمزگان با بیان اینکه ما طبق قانون وظایفی را بر عهده داریم که باید انجام دهیم، عنوان کرد: در کنار احساس مسئولیت و انجام وظیفه، احساس دلسوزی نیز امر بسیار مهمی است و تمامی همکاران در مجموعه باید خود را همانند یک خانواده بدانند.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت بر دل ها در مقوله مدیریت، افزود: درک درست از یکدیگر، دلسوزی، محبت و خوش رویی از مواردی است که باید برای مدیریت بر دل ها مورد توجه قرار گیرد.

مشاور عالی استاندار هرمزگان ادامه داد: باید به اخلاق خوب، مهربانی و محبت و آدابی که مورد تاکید دین اسلام است و همچنین در فرهنگی سنتی ما وجود دارد، مقید باشیم و در راستای ترویج آن بکوشیم.

کشفی بر لزوم تکریم ارباب رجوع و رفتار مناسب با مردم در ادارات تاکید کرد و بیان داشت: باید در مقوله رفتار با ارباب رجوع در ادارات، نظارت کافی از سوی حراست صورت گیرد.

وی گفت: حراست به عنوان چشم بینا و گوش شنوای مجموعه باید در قبال کارکنان مجموعه رفتاری پدرانه و بزرگوارانه و نصیحت های هدایت کننده داشته باشد.

مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: حراست با راهنمایی مدیران و کارکنان می تواند به آنها در تصمیم گیری درست کمک کند و همچنین از بروز مشکلات پیشگیری نماید.

کشفی اضافه کرد: پیش بینی، پیشگیری، اطلاع رسانی بادقت و به موقع، حمایت و راهنمایی مدیران و کارکنان در اولویت کاری مجموعه حراست باشد.

در این مراسم از زحمات رضا پوربابایی مدیرکل سابق حراست استانداری هرمزگان قدردانی و حسن سالاری به عنوان سرپرست جدید اداره کل حراست استانداری هرمزگان معرفی شد.

شماره خبر : ١٠٨٧٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.