شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > حفظ اشتغال راهبرد مهم مدیریت عالی استان است/مدیران موانع پیش روی توسعه و جذب سرمایه گذاری را مرتفع سازند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٦٨

تاریخ:1397/07/18


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
حفظ اشتغال راهبرد مهم مدیریت عالی استان است/مدیران موانع پیش روی توسعه و جذب سرمایه گذاری را مرتفع سازند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: یکی از اهداف مهمی که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید دنبال می شود و از راهبردهای مهم مدیریت عالی استان می باشد، حفظ اشتغال استان است.

 

 

 

 


به  گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، عنوان کرد: یکی از مهمترین اهداف برگزاری جلسات رفع موانع تولید مرتفع ساختن مشکلات مردم استان است  که بخش مهمی از آن به پیگیری مشکلات جامعه کارگری ، اشتغال و تولید استان بر می گردد.

وی افزود: یکی از اهداف مهمی که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید دنبال می گردد و از راهبرد های مهم مدیریت عالی استان می باشد  حفظ اشتغال  استان در واحد های تولیدی می باشد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: پیگیری مشکلات شرکت های سرمایه گذار فعال در بندر شهید رجایی در حوزه مالیاتی، تامین اجتماعی و سایر حوزه ها با هدف حفظ جمعیت کارگری فعال در این بخش ها از اهمیت بسزایی برخوردار است که به طور جدی باید در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

حیدری گفت: شرکت های سرمایه گذار فعال در بندر شهید رجایی هر کدام در جهت افزایش اشتغال  گام بردارند، از تسهیلات و امتیازات مناسب با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به مشکلاتی که شرکت های فعال در بندر شهید رجایی در حوزه تامین اجتماعی دارند، عنوان کرد: اداره کل تامین اجتماعی استان در رفع مشکلات شرکت های فعال سرمایه گذاری در بندر  شهید رجایی نهایت همکاری و همراهی را با این شرکت ها  به عمل آورد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در زمینه رفع مشکلات شرکت های فعال سرمایه گذار در بندر شهید رجایی در حوزه مالیاتی، عنوان کرد: اداره کل امور مالیاتی استان به همراه دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری و نمایندگان شرکت های سرمایه گذار در بندر شهید رجایی طی نشستی کارشناسی راهکارهای کمک به این شرکت ها برای حل مشکلاتی که در حوزه مالیاتی دارند را احصاء و تصمیمات مناسبی در این رابطه اتخاذ نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: مشکلاتی که شرکت های فعال سرمایه گذاری فعال در بندر شهید رجایی در زمینه پرداخت هزینه های برق دارند طی یک نشست کارشناسی احصاء و نسبت به رفع آن اقدام گردد.

وی گفت: شرکت های فعال در بندر شهید رجایی در زمینه پرداخت هزینه  اجاره با مشکلاتی روبرو هستند که اداره کل بنادر و دریانوردی استان در زمینه وصول مطالبات خود از این شرکت ها با تقسیط بدهی ها با این واحدها همراهی و همکاری کند.

شماره خبر : ١٠٨٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.