شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مسئولان دانشگاه ها پیگیر تامین نیازها و رفع مشکلات دانشجویان باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٦٤

تاریخ:1397/07/18


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
مسئولان دانشگاه ها پیگیر تامین نیازها و رفع مشکلات دانشجویان باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: رفع کمبودهای فضای ورزشی و فرهنگی در دانشگاه ها از وظایف مسئولان دانشگاهی است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست با تشکل های دانشجویی استان هرمزگان، عنوان کرد: دانشجویان آینده سازان جامعه هستند و اولویت آنها باید کسب علم باشد.

وی ادامه داد: رفع کمبودهای فضای ورزشی و فرهنگی در دانشگاه ها از وظایف مسئولان دانشگاهی است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

وی تاکید کرد: همواره به دنبال بر طرف سازی مسائل دانشگاه ها در زمینه نیازهای دانشجویی بوده ام و چنانچه کمبودی در دانشگاه از قبیل نیاز کتاب برای کتابخانه ها، فضای ورزشی، فضای سبز و از این قبیل وجود داشته و از سوی دانشگاه پیگیری شود در حد توان مسئولان استانی همکاری صورت خواهد گرفت.

اکرمی بر همکاری سازنده میان تشکل های دانشجویی با دانشگاه تاکید کرد و گفت: دانشجویان می توانند با ارائه ایده خلاقانه دانشگاه را در رفع نیازهای خود کمک کنند، تشکل های دانشجویی می توانند پل ارتباطی میان دانشجویان و دانشگاه باشند.

وی اضافه کرد: تشکل های دانشجویی به عنوان یک تشکل صنفی باید مطالبات دانشجویان را به مذاکره با مسئولان دانشگاه پیگیری کنند.

اکرمی دانشجویان را به تفکر و تعقل در موارد پیرامونی تشویق کرد و گفت: نباید تنها بر مبنای شنیده ها قضاوت کرد زیرا برخی از شنیده ها اطلاعات ناصحیح است و موجب قضاوت های ناثواب خواهند شد.

شماره خبر : ١٠٨٦٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.