چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > گفت‌وگوي تلفني استاندار هرمزگان با مردم از طريق سامانه سامد/پاسخگويي به ۱۴ درخواست مردمی


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٥٤٩

تاریخ:1397/07/03گفت‌وگوي تلفني استاندار هرمزگان با مردم از طريق سامانه سامد/پاسخگويي به ۱۴ درخواست مردمی

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با حضور در مركز سامانه الكترونيك ارتباط مردم با دولت (سامد) استان هرمزگان، از طريق ارتباط تلفني به طور مستقيم با شهروندان هرمزگاني گفت‌وگو و درخواست هاي آنان را مورد بررسي قرار داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در اين خصوص گفت: در یک نشست دو ساعته با حضور مسئولان دستگاه‌ های اجرایی استان هرمزگان به حدود ۱۴ تماس و درخواست مردمی پاسخ داده شد.

دکتر فریدون همتی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی هر هفته یک دستگاه اجرایی برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در مرکز سامد در بندرعباس حاضر می‌ شود.

وی گفت: از ابتدای سال تاکنون هزار و 440 تماس در سامانه سامد هرمزگان به ثبت رسیده است که پس از ارجاع به دستگاه‌های اجرایی مربوطه ۴۲۰ مورد منجر به نتیجه شده است.

استاندار هرمزگان بيان داشت: علاوه بر سامانه سامد، میز خدمت و ملاقات‌های حضوری شهروندان در روز‌های سه شنبه، مدیران موظفند در نماز‌های جمعه شهرستان‌ها شرکت کرده و به مشکلات مردم پاسخ دهند.

مردم هرمزگان مي توانند از طريق تماس با شماره تلفن ۱۱۱ مركز سامد، درخواست ها و مسائل خود را با مديران دستگاه هاي اجرايي مطرح نمايند.


شماره خبر : ١٠٥٤٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.