چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > شهرك آموزشي در بندرعباس احداث مي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٥٠١

تاریخ:1397/07/01


دکتر همتی در آئين آغاز سال تحصيلي و بازگشايي مدارس:
شهرك آموزشي در بندرعباس احداث مي شود

استاندار هرمزگان از برنامه ريزي جهت احداث شهرك آموزشي در بندرعباس خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئين آغاز سال تحصيلي و بازگشايي مدارس كه در دبستان شهید ناصری شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس برگزار شد، با بيان اينكه از امروز نسل جوان، فصل جديدي از كسب علم و دانش را آغاز مي كند، عنوان كرد: ماه مهر به سبب بازگشايي مدارس و دانشگاه ها، ماه نشاط و شادابي نوجوانان و جوانان و معلمين و اساتيد است.

وي ادامه داد: كسب 60 عنوان و رتبه برتر كشوري توسط مجموعه آموزش و پرورش هرمزگان در سال تحصيلي گذشته، بيانگر تلاش و زحمات دانش آموزان و معلمين اين استان است و خوشبختانه در آزمون سراسري ورود به دانشگاه نيز رتبه هاي خوبي توسط دانش آموزان هرمزگاني كسب شد.

استاندار هرمزگان از برنامه ريزي جهت احداث شهرك آموزشي در بندرعباس خبر داد و افزود: اين شهرك كه شامل چندين مدرسه و امكانات مختلف است با معماري بومي در شهرك پيامبر اعظم (ص) بندرعباس احداث مي شود.

همتي تصريح كرد: عمليات احداث اين شهرك آموزشي كه كاري الگو و نمونه در سطح كشور است به زودي در بندرعباس آغاز خواهد شد.

شايان ذكر است؛ همزمان با شروع سال تحصیلی با حضور استاندار هرمزگان و قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسكن مهر، دبستان ۱۸ کلاسه شهید ناصری شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس به بهره برداری رسید.

مدرسه شهید ناصری با چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع فضای آموزشی در زمینی به مساحت یک هکتار در سه طبقه ساخته شده و برای ساخت این مدرسه سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

همچنين زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضور استاندار هرمزگان در دبستان شهید ناصری شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس نواخته شد.شماره خبر : ١٠٥٠١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.