چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دانش آموزان جامعه سازان آینده هستند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٥٠٠

تاریخ:1397/07/01


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
دانش آموزان جامعه سازان آینده هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جامعه آینده در انتظار دانش آموزان امروز است، جامعه کامل و بالنده، جامعه ای است که هر فرد نقش خود را به درستی ایفا کند و شما دانش آموزان امروز زمینه ساز جامعه فردا هستید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در آئین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر، عنوان كرد: شما دانش آموزان در همین سن و سال باید به فکر نقش خود در آینده کشور و جامعه باشید.

وی با بیان اینکه تنها نسخه رسیدن به آرزوها در زندگی سعی و تلاش است، افزود: روزهای درس و مدرسه بهترین زمان برای تصمیم گیری برای آینده است، شما با انتخاب درست و شناخت استعدادهای خود می توانید افراد موفق در آینده باشید، البته در راه رسیدن به موفقیت، سعی و تلاش را نباید فراموش کرد.

اکرمی خاطرنشان کرد: کسب موفقیت در زندگی یک تصمیم کاملا شخصی است و شما دانش آموزان باید ابتدا تصمیم بگیرید که یک فرد موفق در هر رشته یا زمینه ای که در پیش می گیرید، شويد و پس از این تصمیم با تلاش حتما به هدف خود خواهید رسید.

وی تاکید کرد: فعالیت در هر رشته و زمینه ای با توجه به استعداد و علایق فرد مهم است اما نباید فراموش کرد اگر کار و فعالیت بدون تلاش و کوشش باشد به نتیجه نخواهد رسید و برای موفق شدن در هر حرفه ای نیاز به علم و عمل همزمان است.

شماره خبر : ١٠٥٠٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.