چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > راهكارهاي اجرايي براي رفع مشكلات تعاوني ها در نظر گرفته شود/لزوم تشكيل كميته شيلات در شهرستان قشم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٤١٢

تاریخ:1397/06/27


استاندار هرمزگان در نشست با جمعي از تعاونگران شهرستان قشم:
راهكارهاي اجرايي براي رفع مشكلات تعاوني ها در نظر گرفته شود/لزوم تشكيل كميته شيلات در شهرستان قشم

استاندار هرمزگان گفت: تمامي تعاوني هاي نيمه فعال و غيرفعال بايد شناسايي و مشكلات آنها بررسي و راهكارهاي اجرايي براي رفع مشكلات آنها در نظر گرفته شود تا اين تعاوني ها نيز فعال شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با جمعي از تعاونگران شهرستان قشم با بيان اينكه بخش تعاون از ظرفيت بسياري براي ايجاد اشتغال برخوردار است، عنوان كرد: با حمايت و رفع مشكلات اين حوزه، تعاوني ها قادر خواهند بود، اشتغال بسياري را ايجاد نمايند.

وي ادامه داد: تعاوني ها در هرمزگان فعاليت هاي گسترده اي دارند و محصولات متنوعي توسط آنها توليد مي شود.

استاندار هرمزگان افزود: ايجاد هفت هزار شغل توسط تعاوني هاي شهرستان قشم، نشان دهنده فعاليت مناسب آنهاست و بايد مورد حمايت بيشتري قرار گيرند.

همتي تصريح كرد: تمامي تعاوني هاي نيمه فعال و غيرفعال بايد شناسايي و مشكلات آنها بررسي و راهكارهاي اجرايي براي رفع مشكلات آنها در نظر گرفته شود تا اين تعاوني ها نيز فعال شوند.

وي بيان داشت: قشم شهرستاني داراي جمعيت بسيار و نيروهاي فعال در زمينه هاي مختلف است و بايد مسائل و مشكلات اين شهرستان بيشتر مورد رسيدگي قرار گرفته و تا رفع مشكل، پيگيري شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به مسائل مطرح شده از سوي نمايندگان تعاوني هاي صيادي قشم، اظهار داشت: جهت رفع اين مشكلات بايد كميته شيلات شهرستان قشم به رياست فرماندار اين شهرستان و با حضور مديران و نمايندگان منطقه آزاد قشم و اداره كل شيلات استان تشكيل و موانع و مشكلات اين حوزه را رفع نمايد.

شماره خبر : ١٠٤١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.