چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > توسعه استاندارد کالا و خدمات در دستور کار دستگاه های اجرايي هرمزگان قرار گیرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٤١١

تاریخ:1397/06/27


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
توسعه استاندارد کالا و خدمات در دستور کار دستگاه های اجرايي هرمزگان قرار گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: توسعه استاندارد کالا و خدمات باید در دستور کار دستگاه های استانی و شهرستانی قرار گیرد و تمامي ارگان ها با سازمان ملی استاندارد همکاری نمایند تا دستیابی به سلامتی و ایمنی جامعه تحقق یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نشست کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقا کیفیت کالا و خدمات استان هرمزگان، با بیان اینکه در قبال سلامت و ایمنی جامعه مسئول هستیم، عنوان كرد: مسئولیت جانی تمامی امور از عدم استاندارد سازی بر عهده ارگان متولی آن است و با رئیس هر ارگانی که به وظایف خود به درستی عمل نکرده و استاندارد را رعایت نکند در هر سمتی که باشد باید برخورد قانونی شود.

وی اضافه کرد: باید ساختاری ایجاد کنیم و نسبت به آن متعهد و دلسوز واقعی برای شهر و کشورمان باشیم و با جدیت در میدان تولید و سازندگی حاضر و عمل کنیم.

مدرس با اشاره به واحدهای غیراستاندارد تولیدی و خدماتی در استان، گفت: اداره کل استاندارد فهرست واحدهای غیراستاندارد و واحدهای غیر فعال را به منظور پیگیری موارد لازم به سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کند.

وی اضافه کرد: همچنین سازمان نظام مهندسی،  برنامه و بودجه و اداره کل راه و شهرسازی طبق مصوبه این کارگروه موظف هستند لیست آزمایشگاه های مورد تایید خود را به دبیر خانه کارگروه ارسال کنند.

مدرس با اشاره به واحدهای تولید بتن در استان، بیان داشت: کلیه ارگان های متولی بتن آماده، گزارشی از اقدامات خود در  خصوص اجرای شیوه نامه به کارگروه استانداردسازی ارسال نمایند.

شماره خبر : ١٠٤١١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.