چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > گفتن واقعیت ها در جامعه باید بدور از ناامید سازی مردم باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٩٧

تاریخ:1397/06/26


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
گفتن واقعیت ها در جامعه باید بدور از ناامید سازی مردم باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید تدبیری اتخاذ شود که واقعیت ها به مردم گفته شود اما گفتن این واقعیت ها به گونه ای باشد که مخاطب را ناامید و مایوس نکند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان، عنوان كرد: در شرایط فعلی کشور، انگار یک تعهد نانوشته میان اکثریت افراد برای تزریق ناامیدی در افکار عمومی چه از طریق رسانه ها و چه از طریق شبکه های اجتماعی در فضای مجازی وجود دارد که از ابتدای آغاز روز مردم با سیلی عظیم از اخبار ناامید کننده مواجه می شوند.

وی اضافه کرد: شفافیت در اطلاع رسانی یک اصل است که رسانه باید به آن پایبند باشد اما این شفاف سازی نباید با ناامید سازی مردم در زندگی همراه شود، درست است کشور در شرایط خاصی قرار گرفته اما نبايد شرایط را به گونه ای برای مردم تحلیل کرد که موجب ناامیدی آنها شود.

اکرمی با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی، خاطرنشان کرد: مردم در آن دوران شرایی به مراتب سخت تری را تحمل کردند و هیچ اثر ناامیدی در جامعه وجود نداشت و همه با روحیه و امیدوار در برابر مشکلات و دشمنان ایستادگی کردند.

وی تاکید کرد: فضای رسانه ای استان باید به گونه ای مدیریت شود که علاوه بر اطلاع رسانی شفاف و دقیق، مقابل ناامید سازی مردم نیز گرفته شود، زیرا ناامیدی شیرازه جامعه را از هم می پاشد و این چیزی است که دشمنان به دنبال آن هستند.

شماره خبر : ١٠٣٩٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.