چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مديران پاسخگويي شفاف به مردم را در اولويت قرار دهند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٩٦

تاریخ:1397/06/26


مديركل روابط عمومی استانداری هرمزگان:
مديران پاسخگويي شفاف به مردم را در اولويت قرار دهند

مديركل روابط عمومی استانداری هرمزگان خواستار اولويت قرار دادن پاسخگويي شفاف به مردم از سوي مديران شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا كمالي در نشست شوراي اطلاع رساني استان هرمزگان با تاكيد بر لزوم اطلاع رساني و شفاف سازي در جامعه، عنوان كرد: هر موضوع و مسئله اي كه جزء زندگي خصوصي افراد نباشد، داراي جنبه عمومي است و براساس منشور حقوق شهروندي و قانون دسترسي آزاد به اطلاعات، تمامي مردم حق برخورداري يكسان از اطلاعات و دسترسي به آن را دارند.

وي با اشاره به اهميت استفاده از مشاركت مردم در امور مختلف، افزود: مردم مي توانند به طور مستقيم و يا از طريق نمايندگان خود در تصميم گيري ها مشاركت داشته باشند.

مديركل روابط عمومی استانداری هرمزگان خواستار اولويت قرار دادن پاسخگويي شفاف به مردم از سوي مديران شد و ادامه داد: با توجه به مطالباتي كه امروز در جامعه وجود دارد، مديران بايد به مقوله اطلاع رساني توجه بيشتري نموده و در خصوص عملكرد خود، به طور مستمر پاسخگوي افكار عمومي باشند.

كمالي خواستار ارائه راهكارهاي عملياتي از سوي اعضاي اين شورا شد و بيان داشت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته، استاندار هرمزگان و معاونين استانداري به طور منظم از طريق رسانه ها به ويژه صداوسيما، گزارش اقدامات و خدمات صورت گرفته را به مردم ارائه خواهند داد و از ساير مديران استان نيز مي خواهيم تا اين رويه را در پيش بگيرند.

وي گفت: برگزاري تورهاي رسانه اي در حوزه هاي عمراني، اقتصادي، سياسي و اجتماعي نيز از ديگر برنامه ها براي اطلاع رساني مطلوب در استان است.

شماره خبر : ١٠٣٩٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.