پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران و دستگاه هاي متولي نظارت بر بازار را افزایش دهند/روند مناسب عرضه گوشت تداوم پيدا كند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٩٥

تاریخ:1397/06/26


دكتر حيدري در كارگروه تنظيم بازار استان:
فرمانداران و دستگاه هاي متولي نظارت بر بازار را افزایش دهند/روند مناسب عرضه گوشت تداوم پيدا كند

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: فرمانداران به همراه دستگاه هاي مجري روند كنترل و نظارت بر بازار را ارتقاء بخشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دكتر ايرج حيدري در نشست كارگروه تنظيم بازار استان هرمزگان با اشاره به اهميت كنترل و پايش بازار، تصريح كرد: نظارت بر عملكرد واحدهاي صنفي و قيمت كالاها در فروشگاه هاي بزرگ از اهميت بسزايي برخوردار است و در اين زمينه بازرسي سازمان صنعت، معدن و تجارت،  تعزيرات حكومتي و فرمانداران  وظيفه مهمي دارند.

وي بيان داشت: در زمينه تامين مايحتاج عمومي مردم استان روند مناسب فعلي عرضه كالاها تداوم پيدا كند و نبايد كمبودي در اين زمينه احساس گردد و دستگاه هاي متولي به صورت مرتب اين موضوع را رصد كنند.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: در زمينه پايش بازار كليه فرمانداران به همراه  دستگاه هاي اجراي متولي مسئوليت دارند و به صورت ويژه اين مهم را در سطح شهرستان هاي استان  در دستور كار خود قرار دهند.

حيدري تصريح كرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با همكاري جهاد كشاورزي، دامپزشكي و شركت پشتيباني امور دام روند مناسب تامين گوشت مورد نياز استان را با قوت ادامه دهند.

وي خاطرنشان كرد: در صورت نياز استان، زمينه واردات دام فراهم گردد و در اين زمينه جهاد كشاورزي، دامپزشكي و سازمان صنعت، معدن و تجارت با همكاري يكديگر در صورت لزوم برنامه ريزي و اقدام كنند.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان عنوان كرد: محل هاي عرضه گوشت به همراه قيمت آن براي مردم استان اطلاع رساني گردد.

حيدري افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت از طريق اتحاديه ها و نظام صنفي قيمت كالاها را به فروشگاه ها و مغازه داران اعلام نمايند تا از سوء استفاده هاي احتمالي جلوگيري گردد.

شماره خبر : ١٠٣٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.