آخرین اخبار
اخبار > مشكل پروژه راهسازی محور گهکم فورگ در روستای طارم رفع شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٠٧

تاریخ:1397/06/19


مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان خبر داد:
مشكل پروژه راهسازی محور گهکم فورگ در روستای طارم رفع شد

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان از رفع مشكل پروژه راهسازی محور گهکم فورگ در روستای طارم و آغاز مجدد اجراي اين طرح خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علي سالاری عنوان كرد: مشکل سکنه روستای طارم با اداره كل راه و شهرسازی استان هرمزگان در بازديدي كه با حضور معاون اداره كل راه و شهرسازی استان انجام شد، رفع و اجراي پروژه راهسازی محور گهکم فورگ که از وسط روستای طارم می گذشت، مجددا توسط کارفرما آغاز شد.

وي ادامه داد: در بازدید از محل اين پروژه، کارفرما طبق تعهدات مندرج در صورتجلسه ملزم به رعایت و اجرای طرح گردید و همچنین خواسته اهالی مبنی بر اجرای رمپ ورودی و خروجی اجرای کنار گذر و اجرای آسفالت برخی از معابر روستایی مذکور نیز از تعهدات کارفرماست که به صورت همزمان با پروژه راهسازی اجرا مي شود.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان افزود: امروز جاده ها در حمل و نقل تاثیر بسياري دارند و روز به روز بر اهمیت جاده ها افزوده می‌ شود به طوری درحال حاضر ۹۰ درصد از کل حمل و نقل کشور از طریق جاده ها انجام می شود.

سالاری تصريح كرد: جاده ها و راه سالم از نعمت های بسیار مهم برای رونق روستاها به شمار می روند که در تامین امنیت و حمل و نقل روستایی تاثير بسزایی دارند و راه مناسب یکی از عوامل مهم در كاهش مرگ و میر بر اثر تصادفات است.شماره خبر : ١٠٣٠٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.