آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی شهادت ماموران نیروی انتظامی شهرستان میناب


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٢٨٩

تاریخ:1397/06/18پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی شهادت ماموران نیروی انتظامی شهرستان میناب

استاندار هرمزگان و رئیس شورای تامین استان هرمزگان در پیامی شهادت ماموران نیروی انتظامی در درگیری با اشرار مسلح در شهرستان میناب را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

شهادت مظلومانه ماموران دلاورمرد نیروی انتظامی در درگیری با اشرار مسلح در شهرستان میناب، موجب تاسف و تاثر عمیق اینجانب، مردم شریف هرمزگان و سایر هموطنان گردید.

این شهدای بزرگوار در راه تامین امنیت و آرامش مردم جان خود را تقدیم نمودند و بی شک از جایگاه والایی در پیشگاه خداوند متعال برخوردار خواهند بود.

اینجانب وقوع این حادثه غمبار را به خانواده های داغدار این شهیدان عزیز نیروی انتظامی و مردم شریف هرمزگان تسلیت عرض می نمایم و ضمن آرزوی صبر برای بازماندگان، به عنوان رئیس شورای تامین استان هرمزگان به دستگاه های امنیتی و انتظامی استان دستور می دهم که ابعاد مختلف این حادثه در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته و عوامل آن به سرعت شناسایی و جهت برخورد قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گیرند.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٠٢٨٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.