78
استانداری هرمزگان - اخبار > ضرورت ايجاد وحدت رویه بین دستگاه های اجرایی مستقر در قشم برای پیشبرد امور مردم و رفع موانع سرمایه گذاری
آخرین اخبار
اخبار > ضرورت ايجاد وحدت رویه بین دستگاه های اجرایی مستقر در قشم برای پیشبرد امور مردم و رفع موانع سرمایه گذاری


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٩٠٧

تاریخ:1397/05/24


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تاكيد كرد:
ضرورت ايجاد وحدت رویه بین دستگاه های اجرایی مستقر در قشم برای پیشبرد امور مردم و رفع موانع سرمایه گذاری

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: وجود وحدت رویه مشخص بین دستگاه های اجرایی مستقر در شهرستان قشم برای پیشبرد امور مردم و سرعت بخشیدن به فعالیت های سرمایه گذاری با محوریت فرمانداری شهرستان ضروری است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست بررسی موانع توسعه فعالیت های سرمایه گذاری در جزیره قشم، عنوان کرد: رعایت مصالح عمومی ، منافع مردم و حرکت در مسیر اجرای صحیح قانون سرلوحه کار تمامي مدیران است.

وی با اشاره به اهمیت وجود حاکم بودن وحدت رویه مشخص در بین دستگاه های اجرایی مستقر در شهرستان قشم، خاطرنشان کرد: وجود  وحدت رویه مشخص بین دستگاه های اجرایی مستقر در شهرستان قشم اعم از سازمان منطقه آزاد و سایر دستگاه های اجرایی مستقر با محوریت فرمانداری شهرستان برای تسریع در روند حل مشکلات مردم ضروری است.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: نبود یک  وحدت رویه مشخص بین دستگاه های اجرایی مستقر در شهرستان  قشم باعث ایجاد برخی نارضایتی ها که گردیده است که با محوریت فرمانداری اين شهرستان باید مرتفع شود.

حیدری بيان داشت: سازمان منطقه آزاد قشم برای حاکم شدن یک وحدت رویه مشخص در جزیره قشم برای پیشبرد امور مردم اين شهرستان با فرمانداری قشم به عنوان نماینده عالی حاکمیت تعامل و همکاری کند.

وی با اشاره به اهمیت وجود یک وحدت رویه مشخص در برای تسریع در روند فعالیت های سرمایه گذاری در سطح شهرستان قشم، اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد برای پیشبرد امور سرمایه گذاری در شهرستان قشم نسبت به رفع برخی موانعی که در روند جذب سرمایه گذاری ها وجود  دارد با دستگاه های اجرایی تعامل و همکاری کند.

شماره خبر : ٩٩٠٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.