پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > راه اندازي شهرک صنعتی مواد معدنی در منطقه سرچاهان شهرستان حاجی آباد مورد تاييد قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٩٧٩٥

تاریخ:چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خبر داد:
راه اندازي شهرک صنعتی مواد معدنی در منطقه سرچاهان شهرستان حاجی آباد مورد تاييد قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تاييد راه اندازي شهرک صنعتی مواد معدنی در منطقه سرچاهان شهرستان حاجی آباد خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس عنوان كرد: پیرو جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مبنی بر بررسی مسائل مرتبط با شهرک صنعتی مواد معدنی منطقه سرچاهان شهرستان حاجی آباد جلسه ای مشترک بین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، معاونت هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ريزي استان، مدیرعامل شركت شهرك هاي صنعتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سرمایه گذار طرح برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این جلسه پس از ارائه دلایل مرتبط با سرمایه گذاری نقشه و مشخصات فنی پروژه، حجم سرمایه گذاری، برنامه زمان بندی پروژه و میزان سودآوری ارزی و ریالی توسط سرمایه گذار طرح مذکور مورد موافقت اعضا قرار گرفت.

مدرس خاطر نشان کرد: پس از اظهار نظر مبنی بر ضرورت احداث شهرک صنعتی مواد معدنی در هرمزگان به دلیل نزدیکی با مبادی ورودی و خروجی صادرات و واردات و نزدیکی به مواد اولیه و ذخایر معدنی فراوان موجود در منطقه و تاكید بر ايجاد اشتغال و سرمایه‌ گذاری در سطح شهرستان حاجی آباد پروژه مذکور مورد تایید قرار گرفت.

شماره خبر : ٩٧٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.